Deoro sklep z markizami, roletami, żaluzjami

BRAMY GARAŻOWE I PRZEMYSŁOWE

Każdy garaż potrzebuje dopasowanych rozwiązań do jego właściwego użytkowania. Tylko w ten sposób staje się przestrzenią funkcjonalną i uporządkowaną. Prezentujemy niezawodne bramy garażowe. Nasz różnorodny asortyment spełnia oczekiwania każdego Klienta. Posiadamy produkty, które gwarantują bezpieczeństwo i ochronę przed czynnikami pogodowymi z zewnątrz. Dzięki temu nie musisz martwić się o stan garażu zarówno na co dzień, jak i podczas długiego pobytu poza domem. Modele automatyczne zapewniają jeszcze większą wygodę, a także oszczędność czasu. Zapoznaj się z pełną ofertą – działamy w Szczecinie i okolicach.

Bramy garażowe

Wejście do garażu należy dobrać równie starannie, co główne drzwi do domu. Od tego miejsca zależy wiele – bezpieczeństwo rzeczy przechowywanych w środku, ogólna estetyka budynku, a wreszcie Twój komfort. Zakup bramy warto potraktować niczym inwestycję w bezproblemowe korzystanie z garażu. Jeśli na co dzień troskliwie dbasz o swój samochód, to koniecznie zapewnij mu odpowiednie miejsce do parkowania. Nasze rozwiązania potrzebują do sprawnego działania minimalnej ilości miejsca. Dzięki temu Ty zyskujesz więcej przestrzeni.

Dlaczego warto skorzystać z tej oferty? Mamy odpowiednią wiedzę i doświadczenie, aby zapewnić Klientom sprawdzone konstrukcje z dziedziny osłon garażowych. Stawiamy na nieustanny rozwój marki, dlatego stosujemy nowoczesne materiały, które zwiększają jakość wyrobów. Słuchamy uwag Klientów i zawsze staramy się jak najlepiej poznać ich potrzeby, aby tworzyć produkty dopasowane do ich oczekiwań. W ten sposób każda konstrukcja działa bez zarzutu, wygodnie i bezpiecznie. Jej nowoczesny wygląd sprawia, że pasuje do fasad w różnym stylu.

 

Bramy rolowane

Modele rolowane przypominają w działaniu rolety, dzięki czemu ich obsługa jest intuicyjna. Do instalacji tych osłon potrzebujesz niewielkiej ilości powierzchni. Przeznaczone są do takich miejsc, gdzie nie ma wystarczającej przestrzeni na zamontowanie prowadnic sufitowych. Prowadzenie w nich jest pionowe, a płaszcz roluje się do specjalnej kasety, którą można umieścić na zewnątrz lub wewnątrz garażu. Całość nie zaburza estetyki wnętrza, jako że poszczególne elementy są małe i niewyróżniające się. Takie bramy stanowią najlepszy wybór do powierzchni garażowych o ograniczonym metrażu.

Bramy garażowe rolowane Szczecin

 

 

Bramy segmentowe

Te konstrukcje również otwierają się pionowo, dzięki czemu pozwalają zaoszczędzić znaczną ilość przestrzeni w garażu. Składają się z segmentów połączonych ze sobą w trwały sposób. Płaszcz porusza się na dwóch pionowych prowadnicach, które znajdują się po obu stronach wejścia, oraz poziomych, umieszczonych pod sufitem. Przy zamykaniu segmenty wsuwają się w prowadnice pionowe. Taki system jest wygodny, dobrze się prezentuje i stanowi niezastąpione rozwiązanie w domach z krótkim podjazdem garażowym.

Bramy garażowe segmentowe Szczecin

 

Bramy uchylne

W przestronnych garażach polecamy instalację modeli uchylnych. Odznaczają się one mniejszą awaryjnością, niższą ceną i w zasadzie nie wymagają konserwacji. Zasada ich działania jest bardzo prosta. Taką bramę można szybko otworzyć i zamknąć, zarówno za pomocą pilota, jak i ręcznie. W ten sposób nie blokuje się ona, nawet wtedy, gdy zabraknie prądu. Nie trzeba się obawiać, że w przypadku niezachowania odpowiedniego odstępu dojdzie do uszkodzenia pojazdu – skrzydło zatrzyma się, gdy wykryje przeszkodę na swojej drodze.

Bramy garażowe uchylne Szczecin

 

Bramy wjazdowe

Ten element jest niczym wizytówka Twojego domu. Oferujemy modele wjazdowe, które świetnie sprawdzają się w swojej roli. Zapewniają wygodne i bezpieczne wjeżdżanie na teren oraz jego opuszczanie. Ich wysoka niezawodność sprawia, że z pewnością je docenisz podczas codziennego użytkowania. Poza wieloma atutami praktycznymi odznaczają się także dopasowaną estetyką. Brama może stanowić prawdziwą ozdobę posesji. Żeby dobrać odpowiedni produkt, skontaktuj się z naszym sklepem, do którego w szczególności zapraszamy klientów ze Szczecina i okolic.

Bramy garażowe wjazdowe Szczecin

 

 

Bramy przemysłowe

To profesjonalne i trwałe produkty, które znajdują zastosowanie w różnego rodzaju obiektach przemysłowych typu hale, magazyny, warsztaty. Wybór typu bram uzależniony jest od ich przeznaczenia i miejsca, w którym są montowane. Bramy przemysłowe to urządzenia bezproblemowe w obsłudze, niezawodne i ciche. Komfort użytkowania zapewnia między innymi najlepsza automatyka. Mechanizmy zastosowane w tych produktach to urządzenia renomowanych producentów. Gwarantują łatwą i bezproblemową obsługę, a także umożliwiają wpięcie bramy w dowolny system inteligentny i instalacje alarmowe. Bramy przemysłowe to niezawodne zabezpieczenie obiektów komercyjnych.

 

Bramy segmentowe

Bramy przemysłowe segmentowe Szczecin

 

 

Bramy rolowane

Bramy przemysłowe rolowanee Szczecin

 

Kraty

Kraty Szczecin