Deoro sklep z markizami, roletami, żaluzjami

Automatyka

Inteligentne rozwiązania dla domu to nowoczesne systemy i technologie zwiększające bezpieczeństwo i wygodę mieszkania domowników. Systemy takie pozwalają wprowadzić oszczędności w domowym budżecie i są coraz częściej obecne w funkcjonujących już, jak i nowo budowanych domach. Praktycznie każdą instalację można zmodernizować w taki sposób, aby spełniała założenia inteligentnego domu i zwiększyła komfort użytkowników.

Inteligentne rozwiązania dla domu

Zdalne sterowanie domem

 

Inteligentne rozwiązania dla biznesu to głównie szeroko rozumiane sterowanie obiektowe w budynkach biurowych, przemysłowych czy użyteczności publicznej. Dzięki inteligentnemu zacienieniu przez cały rok zapobiega się przegrzewaniu pomieszczeń i obniża koszty energii ogrzewania oraz znacząco ogranicza się moc urządzeń klimatyzacyjnych. Poza centralnym sterowaniem również poszczególni użytkownicy pomieszczeń mogą indywidualnie kontrolować położenie osłon, zgodnie ze swoimi potrzebami, niezależnie od algorytmów oszczędzania energii, określonymi przez system sterujący. Optymalne zacienienie jest zapewniane przez uwzględnienie położenia słońca w ciągu całego roku. Komfortowe warunki oświetlenia poprawiają samopoczucie pracowników w budynkach komercyjnych i przemysłowych. Systemy sterowania obiektowego są opłacalne również w małych obiektach. Inteligentne sterowanie osłonami liczy się dla każdego przedsiębiorcy. Dzięki zaawansowanemu systemowi pomiaru siły wiatru, systemy sterowania rozpoznają silne podmuchy wiatru i podnoszą w położenie bezpieczne wyłącznie osłony zewnętrzne narażone na uszkodzenie. W ten sposób znacząco przedłuża się żywotność osłon. Zarazem tam, gdzie nie ma wiatru osłony mogą pełnić wszystkie swoje funkcje.

Fasada szklana z osłoną

Zdalne sterownie domem

 

Automatyka przewodowa i radiowa to proste rozwiązania zasilane energią elektryczną sieciową, bateryjną lub solarną, umożliwiające łatwą i szybką obsługę wszelkich osłon wewnętrznych i zewnętrznych, bram garażowych i wjazdowych, markiz tarasowych czy zadaszeń pergoli. Oferta obejmuje napędy przewodowe, sterowane przełącznikami oraz napędy radiowe, obsługiwane przez nadajniki bezprzewodowe, piloty. Dla każdego produktu istnieje możliwość automatyzacji.

Automatyka przewodowa

 

Inteligentne sterowanie bramom

 

Dedykowany panel do kontroli domu